Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
Turn off light Favorite Report
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Romantik Hirsiz (Arti i Dashurisë)

Pasi mësoi se hajdutja e artit që aj ka ndjekur është ish-dashnorja e saj, një oficer që punon për Interpolin harton një plan për ta kapur atë.

Genre: DramaRomance

Duration: