Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
8.29
BoredFineGoodAmazingExcellent (7 votes, average: 8.29 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Yali Çapkini

Yali Çapkini – Feriti, djali i një familje të pasur, është i famshëm për shfrenimin e tij. Gjyshi i tij Halis Aga mori një vendim kur policia bastisi shtëpinë e tij dhe vendosi të marrë vajzën e një familjeje që ata janë afër nga qyteti i tij Gaziantep si një nuse për nipin e tij.

Ky është, Yali Çapkini.

TV Status: Aktiv

Duration: 120 min

Year: