Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
Turn off light Favorite Report
4
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Annem (Nëna ime)

Historia e një nëne që bën të pamundurën për vajzën e saj dhe një vajzë që i vjen turp nga nëna dhe arrin të largohet prej saj. Por vite më pas, ajo dëshiron të kthehet te nëna e saj, duke psherëtirë “Ah, sikur”!

Genre: Filma

Duration: