Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
Turn off light Favorite Report
6
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 6.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Bir Ask Iki Hayat (Një Dashuri, Dy Jetë)

Vendimi i Umut do të ndryshojë fatin e tij. Umut, i cili duhet të zgjedhë midis nxjerrjes së qenit të tij dhe qëndrimit në shtëpi, do të hyjë në opsionet e pafundme të dashurisë dhe jetës, pa e ditur se cili është i duhuri. Njëri do të tregojë dashurinë e jetës së tij dhe tjetri do ta përshkojë atë në ditë me stuhi.

Genre: Filma

Duration: