Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
Turn off light Favorite Report
0
BoredFineGoodAmazingExcellent (No Ratings Yet)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Mucize (Mrekullia)

Është viti 1960 dhe një mësues i ri është i detyruar të lërë familjen e tij e të zhvendoset larg për të dhënë mësim. Fshati në të cilin e kanë caktuar ndodhet larg dhe nuk ka një shkollë. Kjo do të jetë sfida e parë e tij.

Mahiri zë shoqëri me të gjithë njerëzit e fshatit e në mënyrë të veçantë me një handikapat, të cilin e merr në tutelën e tij. Mësimet e tij do t’i ndryshojnë jetën fshatit.

Genre: Filma

Duration: