Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
8
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 8.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Darmaduman

Darmaduman – është një ribërje turke e serisë televizive amerikane, Beverly Hills, 90210, e cila u shfaq fillimisht në vitet 90-ta. Seriali ndjek jetën e një grupi miqsh që jetojnë në Stamboll, pasi ata kalojnë nga shkolla e mesme në kolegj dhe në botën e të rriturve.

Ky është, Darmaduman.