Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
9
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 9.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Fëmija sekret i nënës (Annenin Sirridir Çocuk)

Ndjek historinë e dy nënave të ardhshme, secila duke u përballur me sekretet nga e kaluara e tyre.