Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (3 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Gecenin Ucunda (Në fund të natës)

Gecenin Ucunda – Përshtatur nga romani më i shitur i Peride Celal me të njëjtin emër, drama tregon historinë e Maxhide, vajzës së një familjeje të varfër, e cila bie në dashuri me një biznesmen të martuar. Në udhëtimin e saj për të gjetur veten, ajo është testuar nga dashuria më e madhe e jetës së saj dhe nga bota e tij e pasurisë dhe pushtetit…

Ky është, Gecenin Ucunda (Në fund të natës).