Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (4 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Dunyayla Benim Aramda (Mes nesh dhe botës)

Ilkin shqetësohet se i dashuri i saj, një aktor i famshëm, nuk është më i dashuruar me të. Një ditë, ajo vendos të lidhet me të nga një llogari e rreme në rrjetet sociale dhe pothuajse krijon gruan që mund të joshë dashnorin e saj me duart e veta.

TV Status: Aktiv

Duration: 58 min

Year:

TMDb: 10

Networks: