Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
9.67
BoredFineGoodAmazingExcellent (6 votes, average: 9.67 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Bir Peri Masali (Një përrallë)

Bir Peri Masali – Zejnep, e cila u rrit duke u përballur me shumë sfida, pjesërisht për shkak të babait të saj të padobishëm, do të përballet me testin më të madh kur të pengohet në një çantë me para…

Ky është, Bir Peri Masali (Një përrallë).