Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
7
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 7.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Kizil Goncalar

Kizil Goncalar – Një nënë dhe një vajzë ikin për të shpëtuar nga një martesë e detyruar në një sekt kufizues. Nëna punon për një psikiatër progresiv, identiteti i vajzës së të cilit shkakton trazira, pavarësisht lidhjes së tyre në rritje…

Ky është, Kizil Goncalar