Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Yurek Çikmazi (Dhimbje zemre)

Yurek Cikmazi – Disa tregime fillojnë nga fundi. Ashtu si historia e Parajsës…

Ky është, Yurek Çikmazi (Dhimbje zemre).