Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
4
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Al Sancak (Flamuri i Kuq)

Al Sançak – Një seri veprimesh e rreth 10 ushtarëve të talentuar dhe betejat e tyre për të mbrojtur atdheun e tyre…

Ky është, Al Sançak (Flamuri i Kuq).