Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Kendi Dusen Aglamaz – (Ai që bie vetëm nuk qan)

Kendi Dusen Aglamaz – (Ai që bie vetëm nuk qan) – Alize, e cila humbi nënën e saj ditën që lindi, është një e re e bukur, por shumë egoiste, e cila u përkëdhel dhe u rrit nga babai i saj. Alize, e trembur kur zbulon se babai i saj po rimartohet, vendos të falsifikojë një martesë me një burrë me të cilin nuk do ta lejonte kurrë të martohej për t’u hakmarrë. Gjithsesi gjërat nuk do të shkojnë ashtu siç është planifikuar.

Ky është, Kendi Dusen Aglamaz – (Ai që bie vetëm nuk qan).