Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
0
BoredFineGoodAmazingExcellent (No Ratings Yet)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Korkma Ben Yanindayim (Mos kini frikë, unë jam me ju)

Korkma Ben Yanindayim – Inxhi, një studente e dashur e bursës në Kolegjin Ulusozler, mbetet shtatzënë nga shoku i saj i klasës Mert, djali i pronarit të shkollës. Kjo ndryshon si jetën ashtu edhe ëndrrat e tyre. Familjet e tyre janë gjithashtu shumë të prekura, nëna e Inxhit, Seher, punon si pastruese në shkollë. Ajo dhe Selahattin, njerku i Inxhit, kanë punuar shumë për fëmijët e tyre, duke shpresuar se Inxhi do të bëhej mjeke, Turgut, i cili drejton shkollën, ka një martesë të vështirë me Ajlin. Ajo qëndron për fëmijët e tyre, gati për të bërë gjithçka për ta.

Ky është, Korkma Ben Yanindayim (Mos kini frikë, unë jam me ju).