Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Hudutsuz Sevda (Dashuri e pakufishme)

Hudutsuz Sevda – Halil Ibrahim pasi humbi të atin nga një gjakmarrje kur ishte fëmijë dhe u internua në Stamboll, kthehet në qytetin e tij të lindjes në Detin e Zi dy dekada më vonë. Plani i tij është të martohet me Jaseminin e tij të dashur dhe të fillojë përsëri. Megjithatë, ngjarjet e paparashikuara prishin planet e tij, duke e çuar Halil Ibrahimin në një rrugë hakmarrjeje që merr një kthesë dramatike kur Zejnepi nga familja Letos hyn në jetën e tij…

Ky është, Hudutsuz Sevda (Dashuri e pakufishme).

TV Status: Aktiv

Year:

Networks: