Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
9.33
BoredFineGoodAmazingExcellent (3 votes, average: 9.33 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Senden Daha Guzel (Më e bukur se ti)

Senden Daha Güzel (Më e bukur se ti) – Një mjeke e quajtur Efsun, nga Antep, e cila është testuar në jetën e saj profesionale dhe të dashurisë. Emir, një mjek nga Stambolli, takohet me Efsun në spitalin ku u emërua si kirurg plastik. Në qytetin ku ajo erdhi me paragjykimet e tij, ajo do t’i japë fund këtij tipari dhe do të përballet me realitetet e Anadollit, një romancë është gati të shpaloset…

Ky është, Senden Daha Guzel (Më e bukur se ti).