Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
0
BoredFineGoodAmazingExcellent (No Ratings Yet)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Ru

Një histori që fillon kur mendon se ka mbaruar… Një lidhje e jashtëzakonshme dashurie pavarësisht të gjitha gjasave në një qytet bregdetar në Egje… Një grua 38-vjeçare dhe një burrë 18-vjeçar: Reyan dhe Uzer.