Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
9
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 9.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Kader Baglari (Lidhjet e Fatit)

Kader Baglari – Historia e dashurisë pasionante, të çmendur të dy të rinjve, rrugët e të cilëve kryqëzohen në një vresht; Bëhet fjalë për provën e dashurisë dhe luftës së Keremit dhe Sevdës, njerëz të dy botëve shumë të ndryshme.

Ky është, Kader Baglari (Lidhjet e Fatit).

TV Status: Aktiv

Duration: 120 min

Year:

Networks: