Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Ego

Ego – Elif dhe Erhan janë një çift i fejuar që e duan shumë njëri-tjetrin dhe shpresa e tyre më e madhe nga jeta është të martohen dhe të ndërtojnë një shtëpi të lumtur. Rutina e jetës së tyre prishet nga mashtrimi tragjik i Erhanit dhe Erhani përballet me një borxh që është shumë i vështirë për t’u paguar. Jeta dhe psikologjia e tyre do të përmbysen me këtë lajm. Ndërsa borxhi, i cili është pothuajse i pamundur të paguhet, e ka kthyer jetën e tyre në një makth, oferta e bërë nga shefi i Erhan, Sibel do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë…

Ky është, Ego.