Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
0
BoredFineGoodAmazingExcellent (No Ratings Yet)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Yuz Yillik Mucize (Njëqind vjet mrekulli)

Yuz Yillik Mucize – Seriali ndjek historinë e 130-vjeçarit Ali Tahiri, i cili pasi mori një vendim të rëndësishëm për jetën, takon Harikën, duke hapur një faqe të re në të dy jetët e tyre.

Ky është, Yuz Yillik Mucize (Njëqind vjet mrekulli).

TV Status: Aktiv

Year:

TMDb: 8