Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
8
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 8.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Yildizlar Bana Uzak (Yjet janë shumë larg meje)

Yildizlar Bana Uzak – Në një rrëfim të dashurisë së qëndrueshme, jeta e Kadirit dhe Aslit zbërthehet teksa përballen me burgim dhe sekrete të errëta familjare, duke sfiduar vetë kërkimin e tyre për lumturi.

Ky është, Yildizlar Bana Uzak (Yjet janë larg nga unë).