Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
2
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 2.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Gulumse Kaderine (Buzeqeshi Fatit)

Gulumse Kaderine (Buzeqeshi Fatit) – Eda dhe Jaren janë dy vajza të reja që u rritën në një jetimore në Bursa dhe përpiqen të ngushëllojnë vetminë e tyre duke pranuar njëra-tjetrën si motra. Jaren dëshiron të bëhet një mjeke duke marrë provimin e universitetit dhe duke fituar një bursë në shkollën e mjekësisë. Nga ana tjetër, Eda e la shkollën e mesme dhe mendon se nuk do të shkojë askund duke studiuar. Ndërsa të dyja duan të vendosin jetën e tyre që kur janë tetëmbëdhjetë vjeç, fati i dy vajzave do të ndryshojë tragjikisht pas një feste shtëpie… Ndërsa Jaren nis një udhëtim drejt sekreteve të së kaluarës së saj që janë të fshehura prej saj, Eda fillon t’i kthejë të gjitha krizat në mundësi në këtë udhëtim. Ajo mendon se jeta u detyrohet atyre. Dhe nëse ky borxh nuk shlyhet nga fati i mirë, Eda është e vendosur ta fitojë atë…

TV Status: I përfunduar

Duration: 120 min

Year:

Networks: