Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Tacsiz Prenses (Princesha e Pakurorëzuar)

Tacsiz Prenses – Masal është një vajzë 9-vjeçare që është si një diamant, por që iu desh të luftonte për jetën në një moshë të re. Ëndrra e saj më e madhe është që nëna e saj e sëmurë nga zemra, Sirin, të shërohet dhe të jetojë përsëri së bashku një ditë. Por njerku i pabesë i Masalit Fuat prish të gjitha planet, edhe pse e gjithë bota duket se është e bashkuar kundër saj, përveç mësuesit të ri të klasës Evgin, Masal nuk heq dorë. Ajo vazhdon të luftojë për nënën e saj. Më në fund, Sirini është liruar dhe Fuat kthehet për hakmarrje, a do të jetë në gjendje një vajzë e vogël të ribashkohet me nënën e saj? A mund të realizohen përrallat?

Ky është, Tacsiz Prenses (Princesha e Pakurorëzuar).