Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
0
BoredFineGoodAmazingExcellent (No Ratings Yet)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Sahane Hayatim (Jeta ime e mrekullueshme)

Sahane Hayatim – Plot intriga, dashuri, suspense dhe ngazëllim, tregon historinë tronditëse të Shebnem, i cili erdhi në jetë me padrejtësi të mëdha, punoi shumë për t’i kapërcyer ato, bëri atë që ishte e nevojshme për ta bërë këtë, dhe tani përpiqet të heqë qafe të kaluarën e saj kriminale që është kthyer për ta përhumbur teksa jeton një jetë të mrekullueshme…

Ky është, Sahane Hayatim (Jeta ime e mrekullueshme).