Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
2
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 2.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Sadece Arkadasiz (Jemi vetëm miq)

Sadece Arkadasiz – Jeta e Egje dhe Umut, të cilët vendosën të ndajnë të njëjtën shtëpi; Ai është i mërzitur nga një vendim i papritur nga tezja e Umutit. Tezja, e cila ka vendosur të zhdukë të gjitha zotërimet e saj, do t’i lërë të vetmen shtëpi kujtdo që martohet i pari. Edhe pse Umuti dhe Egje nuk e presin me padurim martesën, ata shkojnë në një takim me një person të ndryshëm çdo ditë në mënyrë që të bëhen pronari i shtëpisë dhe të fillojnë të kërkojnë bashkëshortin e duhur.

Ky është, Sadece Arkadasiz (Jemi vetëm miq).

Genre: Comedy

Actors: ,

Studio:

TV Status: Aktiv

Duration: 14 min

Year:

TMDb: 7