Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
Nëse video nuk hapet rifresko faqen dhe provo sërish ose na trego problemin përmes butonit Report dhe ne do ju ndihmojmë!
8
BoredFineGoodAmazingExcellent (1 votes, average: 8.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Sevmek Zamani (Koha për dashuri)

Sevmek Zamani (Koha për dashuri) – Jeta e studentes së vendosur dhe të suksesshme të universitetit Firuze ndryshon papritur kur takon një njeri misterioz në traget. Ndërsa Firuze gjen veten si hero e një historie dashurie të plotë, e kaluara e familjes së saj rishfaqet vite më vonë. Ndërsa dashuria e pastër dhe pasionante që ajo jetoi ishte streha e saj e vetme nga e vërteta që e mërziti atë, Firuze nuk është në dijeni të sekretit të madh të njeriut me të cilin ajo ra në dashuri. Kur ky sekret të dalë në dritë, jeta e askujt nuk do të jetë e njëjtë si më parë, testi i Firuzes në fakt do të fillojë pas kësaj…

Ky është, Sevmek Zamani (Koha për dashuri).

TV Status: Aktiv

Year:

TMDb: 10

Networks: