Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Gulcemal

Gulcemal – Është fjala për dashurinë e Gulcemal, të cilin nëna e tij e braktisi kur ishte fëmijë, dhe u kthye në një përbindësh të errët, dhe Deva e bukur, e cila filloi me urrejtje dhe pastaj u devijua në vorbullën e zjarrit, pasionit dhe stuhisë. A do të mbizotërojë mëri që ka ushqyer për vite të tëra? A do të kthehet Gulcemal nga një gjahtar i egër në një gjueti të hapur në këtë rrugë plot kosto? Po Deva? Kur më në fund të dorëzohet, a do ta kuptojë se kjo dashuri është e pamundur?

Ky është, Gulcemal.

TV Status: Aktiv

Year: