Ka shumë faqe si DiziShqip por na vizitoni vetëm në DiziShqip.com dhe mos ndihmoni të tjerët që vjedhin punën tonë.
10
BoredFineGoodAmazingExcellent (2 votes, average: 10.00 out of 5)
Loading...
Shiko EpisodinShkarko Episodin

Doktori i Qytetit (Kasaba Doktoru)

Historia e Omerit të talentuar dhe premtues, i cili vendosi të bëhej mjek pasi humbi të atin, dhe kirurgut legjendar Hakan, i cili është i përkushtuar për të shpëtuar jetë, kur rrugët e tyre kryqëzohen në një spital të qytetit larg qytetit.

Ky është, Kasaba Doktoru (Doktori i Qytetit).